TAV İşletme Hizmetleri

TAV İşletme Hizmetleri A.Ş.

TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. TAV Havalimanları Holding’in havacılık dışı gelirlerini oluşturan ürün ve hizmetleri yaratan ve yöneten şirketidir.
Reklam ve tanıtım alanları kiralama, ticari alan tahsisleri, TAV “primeclass”, Özel Yolcu Salon İşletmeciliği, TAVPort.com Online Seyahat Sitesi, TAV Passport Kart Sadakat Programı, “primeclass” Lounge Card, LoungeMe mobil uygulaması, AirportEasy.com vb TAV işletme Hizmetlerinin ürün ve hizmet portfoyünü oluşturmaktadır. Şirket; 22 ülkede, 40 dan fazla havalimanında 82 özel yolcu salonu işletmektedir.

“Müşteri memnuniyeti”ni ilke edinmiş olan TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarını, sadece bir geçiş noktası olarak değil, yolculara her türlü konforun sınırsız biçimde sunulduğu mekânlar olarak görüyor. TAV İşletme Hizmetleri, yeni mecralarla verimli ve keyifli vakitler yaratmak için çalışıyor. İş geliştirme anlayışını küresel bir bakış açısı üzerine kuran TAV İşletme Hizmetleri’nin operasyon haritası ise Türkiye’de ve dünya da uzman kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Resmi web sitesi için lütfen www.tavoperationservices.com adresini ziyaret edin.

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle
Inline