TAV Technologies

TAV Technologies hakkında

TAV Technologies,havacılık endüstrisi için BT uygulamaları, BT, ULV ve ERP hizmetleri ve çözümleri geliştirmek ve sunmak amacıyla 2005 yılında TAV Havalimanları Holding'in bir iştiraki olarak kurulmuştur. Son teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, sayısız havaalanı projesindeki tecrübemiz üzerine kurulmuştur. Üst düzey ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin maksimum erişilebilirlikle, hızlı ve kaliteli hizmet almalarını sağlamaktadır. Elde ettiğimiz başarı ve itibar, dünya çapında verdiğimiz yüksek kalitede çözüm ve hizmetlerimiz sayesinde kazanılmıştır. Ürünlerimizi geliştirirken ve servislerimizi sunarken, uluslararası kabul görmüş ITIL, COBIT, PMI ve ISO gibi standartları takip etmekteyiz. Ürün ve profesyonel hizmetlerimize ek olarak, işletmelerin verimliliğini ve kurumsal kaynak kullanımını artırmak için, iş süreçlerinin yapılandırılması yoluyla nasıl işletildiğini yeniden tanımlıyoruz. Bakım ve Destek Servis Sağlayıcılığı, Projeler ve Yazılım Üreticisi faaliyet alanlarımızla, tek şirket çatısı altında 3 ana bilişim faaliyet alanını da kapsıyoruz.

TAV Technologies havacılık, inşaat, sağlık ve üretim gibi farklı iş alanlarında teknoloji yönetimi sağlayan bir teknoloji şirketidir. Bizi, diğer BT şirketlerinden ayıran en önemli özelliklerimiz; kapsamlı havaalanı süreç ve operasyon bilgimiz, deneyimli mühendislerimiz ve ileri teknolojiler kullanan iş uzmanlarımızdır. 3 kıtada, 9 ülkede, 36 havalimanında ve 21 şirkette, kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz 43 ürünümüzle küresel bir aktör durumundayız.

TAV Teknoloji ürün portföyü Airport Operational Database (AODB), Information Broker (IB), Commercial Management System (CMS), Flight Information Display System (FIDS), Resource Management System (RMS), Collaborative Decision Making (CDM), Slot Coordination and Capacity Management System (SCMS), Passenger Flow Management, Capacity Planner, Passenger Information System (PIS), IATA Type-B Parser (SIPA), TAV Mobile, VIP/ CIP Operation and Reservation Suite, Management Information System (MIS), Infrastructure Monitoring System (IMS), SHRIKE, Eagle Lost And Found, SmartZone gibi ürünleri ve daha fazlasını içermektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz, İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya, Milas-Bodrum, Makedonya Üsküp ve Ohrid, Gürcistan Tiflis ve Batum, Tunus Enfidha ve Monastır, Suudi Arabistan Riyad, Dammam ve Medine havaalanlarında ve daha pek çok havalimanında kullanılmaktadır. TAV Technologies Isparta Şehir Hastanesi (KÖO) Bilgi Yönetim Sistemleri ve Altyapısı kurulum ve devreye almasını tamamlamış ve hastane BT sistemlerinin bakım ve destek faaliyetlerini yürütmektedir. Devam eden bakım ve destek hizmetlerimize ek olarak, BAE'deki Abu Dabi Midfield Terminal Binası projesinde BT sistemleri kurulumu ve güvenlik sistemleri için BT danışmanlık işi ihalesini kazanarak projeyi başarıyla sürdürmekteyiz.

Resmi web sitesi için  www.tavtechnologies.aero

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle
Inline