Bağış Ve Yardım Politikası

Bağış ve Yardım Politikası

TAV Havalimanları Holding A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine bağlı kalmak kaydıyla kurumsal değerleri ile uyumlu olarak insana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak ve etik kurallar içinde hareket ederek kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile bağış ve yardım yapabilir.

TAV Havalimanları Holding A.Ş. bağış ve yardıma ilişkin politikasını hazırlayarak Genel Kurul’un onayına sunar. Genel Kurul tarafından onaylanan politika doğrultusunda dönem içinde yapılan tüm bağış ve yardımların tutarı ve yararlanıcıları ile politika değişiklikleri hakkında Genel Kurul Toplantısı’nda ayrı bir gündem maddesi ile ortaklara bilgi verilir.

Şirket, sosyal sorumluluk projeleri yürüten vakıf ve derneklere, sivil toplum kuruluşlarına, sosyal yardımlaşma kurum ve kuruluşlarına, sportif faaliyetler yürüten kulüp ve derneklere, eğitim kurum ve kuruluşlarına yardım ve bağışta bulunabilir.  10.000 (onbin) TL’nin üzerinde olan her türlü bağış ve yardım İcra Kurulu Başkanı imzası ile gerçekleştirilebilir.

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle
Inline