Airport Hotel

TAV Airport Hotels

TAV Airport Hotel İstanbul:

Türkiye’nin ilk ve en büyük havalimanı oteli olarak 2004 yılında, İstanbul Atatürk Havalimanı içerisinde hizmet vermeye başlayan TAV Airport Hotel İstanbul, hava ve kara tarafı olarak iki farklı konumuyla misafirlerine kaliteli hizmet sunuyor.

Kara tarafında 85, hava tarafında ise 46 odası bulunan otelde ayrıca 2 adet engelli odası, 2 adet connection oda, 6 adet Deluxe oda bulunuyor.

Kara tarafında dış hatlar terminalinin ilave bölümünde VIP salonu yanında, hava tarafında ise İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş katı pasaport kontrol sonrasında bulunan otelin, hava tarafında bulunan odalar, TAV Havalimanları’nın sınırsız hizmet anlayışı çerçevesinde sadece günlük değil, saatlik konaklamaya da olanak sağlıyor. Yolcuların rahatlığı ön planda tutularak tasarlanan odalarda uçuş detaylarını gösteren ekranlar, müzik sistemi, internet erişimi ve mini bar bulunuyor.

Toplantı salonlarının yanı sıra VIP toplantılar için tasarlanan bir de Executive Toplantı Odası’na sahip olan TAV Airport Hotel’de İstanbul’da, BTA Catering’in gurme mönülerini tadabileceğiniz “Sky Restaurant” deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet veriyor.

TAV Airport Hotel İzmir:

BTA, 2015 Ocak ayında ise Türkiye’nin ilk havalimanı oteli TAV Airport Hotel’i, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na taşıdı. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın iç hatlar terminali ile dış hatlar terminalinin birleştiği noktada konumlanan otel, 5 bin metrekare alanda 81 odası ile hizmet veriyor.

TAV Airport Hotel İzmir; Airport, Superior, Deluxe ve Suit oda seçenekleriyle hizmet veriyor.

Tıpkı TAV Airport Hotel İstanbul’da olduğu gibi, burada da uzun aktarma saatleri arasında dinlenmek ve havalimanı kalabalığından uzakta sakince vakit geçirmek isteyen misafirler saatlik konaklama imkanından yaralanıyor.

Otel dekorasyonu, yurt dışındaki havalimanı otellerinin konfor ve pratik kullanımından esinlenilerek, minimalist bir yaklaşımla tasarlandı. Bu sayede TAV Airport Hotel İzmir, modern ve rahatlatıcı tarzıyla konuklarına konforlu bir dinlenme ortamı sunuyor.

Lobisinde konuklarına geniş bir dinlenme, çalışma alanı ve 24 saat açık restoran hizmeti sunan TAV Airport Hotel İzmir’de, market alanı da yer alıyor.

Resmi web sitesi için www.tavairporthotels.com.tr

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle
Inline